101 ZADAŃ ZE STATYSTYKI MATEMATYCZNEJ

Książka 101 zadań ze statystyki matematycznej z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku… z serii Biblioteczka Opracowań Matematycznych jest skierowana głównie do studentów studiów dziennych i zaocznych kierunków technicznych i ekonomicznych.

Statystyka matematyczna to dziedzina, która zawsze pozostanie aktualna. W opracowaniu znajdzie czytelnik przykłady, które pomogą mu poznać i zrozumieć metody obliczeniowe typowych i nietypowych problemów statystycznych. Najważniejsze jednak przesanie to właściwa interpretacja otrzymywanych wyników.

Analiza już rozwiązanych zadań to jedna z metod uczenia się.

978-83-60667-02-0

Napisz pierwszą opinię o „101 ZADAŃ ZE STATYSTYKI MATEMATYCZNEJ”