ANALIZA MATEMATYCZNA 2 KOLOKWIA I EGZAMINY

,

Niniejszy zbiór zawiera zestawy zadań, które w ubiegłych latach studenci Politechniki Wrocławskiej rozwiązywali na kolokwiach i egzaminach z Analizy matematycznej 2. Zadania z tych sprawdzianów obejmują całki niewłaściwe, szeregi liczbowe i potęgowe oraz rachunek różniczkowy i całkowy…

33.90

Na stanie

Niniejszy zbiór zawiera zestawy zadań, które w ubiegłych latach studenci Politechniki Wrocławskiej rozwiązywali na kolokwiach i egzaminach z Analizy matematycznej 2. Zadania z tych sprawdzianów obejmują całki niewłaściwe, szeregi liczbowe i potęgowe oraz rachunek różniczkowy i całkowy funkcji wielu zmiennych wraz z zastosowaniami w fizyce i technice. Do wszystkich zestawów egzaminacyjnych o numerach nieparzystych podane są odpowiedzi. Zbiór zawiera także komplet zestawów zadań z egzaminów na ocenę celującą wraz z odpowiedziami i wskazówkami.
Opracowanie pozwala studentom zapoznać się z rodzajami oraz stopniem trudności zadań kolokwialnych i egzaminacyjnych. Jest to jednocześnie dodatkowy materiał do samodzielnej nauki. Zestawy zadań z tego zbioru mogą być wykorzystywane przez wykładowców oraz prowadzących ćwiczenia na kolokwiach i egzaminach.
Zbiór zadań „Kolokwia i egzaminy” jest trzecią częścią zestawu podręczników do Analizy matematycznej 2. Pozostałymi częściami zestawu są „Definicje, twierdzenia, wzory” oraz „Przykłady i zadania”.
Do tego wydania podręcznika dołączono najnowszy zestaw zadań z egzaminu na ocenę celującą wraz z odpowiedziami. Ponadto poprawiono zauważone błędy i usterki. Dziękujemy Koleżankom i Kolegom z Instytutu Matematyki Politechniki Wrocławskiej za zestawy zadań z kolokwiów i egzaminów, a także za uwagi o poprzednich wydaniach.

Autor

,

ISBN

978-83-62780-10-5

Liczba stron

,

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ANALIZA MATEMATYCZNA 2 KOLOKWIA I EGZAMINY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *