FIZYKA CZ.2 ZADANIA Z ROZWIĄZANIAMI

Skrypt został opracowany z myślą o studentach I i II roku mających w swym programie studiów ćwiczenia rachunkowe z fizyki. Zamieszczono w nim najczęściej przerabiane na zajęciach zadania z termodynamiki, pola elektrostatycznego i magnetycznego, fal oraz fizyki kwantowej. Są to zadania o różnym stopniu trudności wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami ilustrowanymi rysunkami.
W "Dodatku" umieszczono zadania do samodzielnego rozwiązania. Na końcu skryptu podano do nich odpowiedzi.
Skrypt daje możliwość efektywnego przygotowania się do zajęć z fizyki, a także jest nieocenioną pomocą przed sprawdzianami i kolokwiami. Może również służyć do samodzielnej nauki rozwiązywania zadań.

Napisz pierwszą opinię o „FIZYKA CZ.2 ZADANIA Z ROZWIĄZANIAMI”