Promocja!

NIEUSTALONE STANY PRACY SILNIKA WYSOKOPRĘŻNEGO …

NIEUSTALONE STANY PRACY SILNIKA WYSOKOPRĘŻNEGO ZASILANEGO OLEJEM NAPĘDOWY Z ETEREM ETYLO-TERT BUTYLOWYM:

Monografia obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z pracą silnika wysokoprężnego z wtryskiem bezpośrednim mieszanin eteru etylo-tert butylowego z olejem napędowym. Zagadnienia dotyczą parametrów roboczych tego silnika pracującego w warunkach nieustalonych. Opisano szczegółowo własności fizykochemiczne badanych mieszanin EETB z ON. Porównano parametry procesu wtrysku i spalania tych paliw…

59.99

Na stanie

NIEUSTALONE STANY PRACY SILNIKA WYSOKOPRĘŻNEGO ZASILANEGO OLEJEM NAPĘDOWY Z ETEREM ETYLO-TERT BUTYLOWYM:

Monografia obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z pracą silnika wysokoprężnego z wtryskiem bezpośrednim mieszanin eteru etylo-tert butylowego z olejem napędowym. Zagadnienia dotyczą parametrów roboczych tego silnika pracującego w warunkach nieustalonych. Opisano szczegółowo własności fizykochemiczne badanych mieszanin EETB z ON. Porównano parametry procesu wtrysku i spalania tych paliw. Analizowano proces tłoczenia, wtrysku i rozpylenia paliwa oraz wpływ na nie wybranych parametrów regulacyjnych silnika, stopień wypalenia dawki paliwa i opóźnienie samozapłonu, omówiono zagadnienia stuku silnika. Ocenę parametrów szybkozmiennych ciśnień w przewodzie wtryskowym paliwa, komorze spalania oraz zmiany wzniosu iglicy rozpylacza, które rejestrowano w zależności od czasu i prowadzono z użyciem transformaty falkowej oraz Fouriera.

Odbiorcy książki: pracownicy naukowi i studenci wyższych uczelni technicznych, pracownicy naukowi instytutów badawczych i osoby zainteresowane problemami zastosowań paliw alternatywnych do zasilania silników wysokoprężnych.

Autor

ISBN

978-83-106-1776-4

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NIEUSTALONE STANY PRACY SILNIKA WYSOKOPRĘŻNEGO …”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *