Promocja!

O TYM CO WAŻNE JAK RADZIĆ SOBIE Z PRZECIWNOŚCIAMI I ŻYĆ SPEŁNIONYM ŻYCIEM

Original price was: 49.90zł.Current price is: 44.91zł.

Na stanie

Po co żyjesz i co jest w Twoim życiu istotne – ale tak naprawdę istotne? Niemal każdy chciałby w jakiś sposób zaakcentować swoje życie. Żyć tak, by nie mieć czego żałować, jednocześnie pozostawić po sobie coś, co można nazwać spuścizną. Dla jednej osoby mogą to być dzieci wychowane na dobrych i sprawiedliwych ludzi, dla kogoś innego pozytywna zmiana w otoczeniu albo pożyteczny wynalazek. Tylko że większość z nas oddaje się pogoni za bzdurami oferowanymi przez mknącą codzienność, choć za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, jakim samochodem dziś jeździsz albo w jakim sklepie się ubierasz.

Ta książka jest napisana dla Ciebie, jeśli chcesz zidentyfikować przeszkody, które odciągają Cię od tego, co w Twoim życiu jest naprawdę ważne. Niekiedy jest to strach, czasami nowinki technologiczne, pieniądze albo współczesna miałka kultura i opinie innych ludzi. Tutaj znajdziesz inspirację i praktyczne podpowiedzi, w jaki sposób uwolnić się od tych dekoncentrujących bodźców i skupić się na tym, co dla Ciebie jest najważniejsze. Dowiesz się także, jak sobie z tym wyzwaniem radzą inni ludzie, przeczytasz historie prawdziwych sukcesów, a także zapoznasz się z wieloma przydatnymi, praktycznymi ćwiczeniami i wskazówkami. Od dziś możesz zacząć żyć prawdziwym życiem!

Dzięki tej książce:

określisz, co dla Ciebie jest najważniejsze
zaczniesz poważnie traktować swoje najskrytsze marzenia
dostrzeżesz, jak pieniądze i dobytek modelują Twoje poczucie szczęścia
uświadomisz sobie, jak cudze opinie wpływają na Twoje wybory
porzucisz błędy z przeszłości i wyniszczające nawyki

Jak dotrzeć do kresu dni, by nie mieć powodów do żalu?

„O tym, co ważne to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce odzyskać wewnętrzną równowagę i odfiltrować dekoncentrujące bodźce. Gdy odkryjesz sprawy dla siebie najważniejsze, wszystko inne znajdzie się na swoim miejscu”.

Chris Norton, mówca motywacyjny, bohater filmu dokumentalnego 7 Yards

Autor

ISBN

978-83-283-9837-5

Liczba stron

Rok wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „O TYM CO WAŻNE JAK RADZIĆ SOBIE Z PRZECIWNOŚCIAMI I ŻYĆ SPEŁNIONYM ŻYCIEM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *