Promocja!

OGRANICZENIA OCENY LOKALNEJ FUNKCJI SKURCZOWEJ LEWEJ KOMORY SERCA Z WYKORZYSTANIEM DWUWYMIAROWYCH DANYCH ECHOGRAFICZNYCH I METODY ŚLEDZENIA MARKERÓW AKUSTYCZNYCH – BADANIA IN SILICO

54.00

Na stanie

W niniejszej książce podjęto próbę określenia, w sposób usystematyzowany, ograniczeń lokalnej estymacji przemieszczeń i odkształceń lewej komory serca z użyciem dwuwymiarowej metody STE (2DSTE) oraz wyłonienie czynników mających wpływ na te ograniczenia. W przypadku eksperymentów z użyciem danych echokardiograficznych zarejestrowanych klinicznie, z wykorzystaniem modeli zwierzęcych czy modeli materialnych lewej komory serca istotny problem stanowi pozyskanie referencyjnych wartości miar deformacji z wysoką rozdzielczością przestrzenną oraz dokładnością. Z tego względu zdecydowano się przeprowadzić opisane w niniejszej monografii badania z użyciem syntetycznego modelu deformacji lewej komory serca oraz syntetycznych danych obrazowych wytworzonych z jego użyciem.

Spis treści
Wykaz skrótów

1. Wprowadzenie
2. Metody i warsztat badawczy
3. Wyniki badań
4. Dyskusja wyników
5. Podsumowanie

Bibliografia

 

Autor

ISBN

978-83-7837-083-3

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OGRANICZENIA OCENY LOKALNEJ FUNKCJI SKURCZOWEJ LEWEJ KOMORY SERCA Z WYKORZYSTANIEM DWUWYMIAROWYCH DANYCH ECHOGRAFICZNYCH I METODY ŚLEDZENIA MARKERÓW AKUSTYCZNYCH – BADANIA IN SILICO”