Promocja!

Original price was: 84.00zł.Current price is: 74.00zł.

Podstawy konfiguracji IPv6 dla technika i studenta IT z przykładami i ćwiczeniami w Packet Tracer

Książka „Laboratorium IPv6 dla technika i studenta z przykładami i ćwiczeniami w Packet Tracer” w pierwszej kolejności kierowana jest do uczniów i studentów kierunków IT oraz uczestników kursów Cisco CCNA. Jednak będzie interesująca również dla każdego kto chce być na bieżąco z rozwojem technologii sieciowych. Jest to pozycja zawierająca teoretyczne podstawy i praktyczne przykłady, dzięki czemu czytelnik powinien łatwo zrozumieć i wykorzystać nowoczesny protokół komunikacji urządzeń pracujących w sieci. Przygotowane ćwiczenia pomogą utrwalić wiedzę i praktycznie ją wykorzystać do konfiguracji i modernizacji sieci.

Zamieszczone treści, ćwiczenia, zadania i rozwiązania jednak nie wyczerpuje całości zagadnień związanych z protokołem IPv6 stanowiąc gruntowne i szerokie podstawy. Autorem książki jest Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii CISCO CCNA. W swoim dorobku autorskim posiada już wiele publikacji książkowych i zbiory zadań o tematyce związanej z sieciami komputerowymi. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy w przemyśle, obecnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Napisz pierwszą opinię o „PODSTAWY KONFIGURACJI IPV6 DLA TECHNIKA I STUDENTA IT Z PRZYKŁADAMI I ĆWICZENIAMI W PACKET TRACER”