Promocja!

PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE DLA STUDENTA TECHNIKA PROGRAMISTY

Original price was: 84.00zł.Current price is: 74.00zł.

Książka „Programowanie obiektowe dla studenta i technika programisty” to podręcznik, dzięki któremu każdy czytelnik, bez względu na stopień zaawansowania, zrozumie podstawowe zasady programowania strukturalnego i obiektowego. Początkujący czytelnik będzie miał możliwość nauki prawie od podstaw, a programista zaawansowany utrwali i przećwiczy posiadaną przez siebie wiedzę i znacznie ją rozszerzy. W książce autor zgromadził pokaźny zasób podstawowych pojęć programistycznych, wytłumaczył pojęcie danych, ich typy i struktury bardziej złożone, czyli kolekcje wraz ze sposobami odwoływania się do nich poprzez nazwy i wskaźniki. Omówił instrukcje warunkowe, iteracje, funkcje, obiekty i klasy wraz z dziedziczeniem, polimorfizmem i zasadami dostępu. Dodatkową zaletą omawianych treści są pytania i zadania sprawdzające wraz z odpowiedziami oraz kody źródłowe wszystkich programów z możliwością ich pobrania wprost na komputer. Autorem książki jest Aleksander Bies, nauczyciel programowania, absolwent kierunków Informatyka i Informatyka Stosowana na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego, doktorant badający metody sztucznej inteligencji w układach złożonych. Jest współautorem modelu wykorzystującego uczenie maszynowe, za którego zaimplementowanie zdobył II miejsce w międzynarodowym konkursie Orange Datahack with Energy.

Napisz pierwszą opinię o „PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE DLA STUDENTA TECHNIKA PROGRAMISTY”