Suwaki nawigacyjne w standardowych zastosowaniach lotniczych i operacyjnych działaniach bezzałogowych systemów.
FELLNER A.

Podręcznik stanowi syntezę wiedzy niezbędnej podczas wstępnego i bezpośredniego przygotowania nawigatorskiego dla personelu naziemnego i latającego oraz pilotów/operatorów bezzałogowych systemów latających. Powstał na podstawie wykładów i ćwiczeń w ramach przedmiotu nawigacja powietrzna dla studentów Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej oraz zajęć prowadzonych w certyfikowanych ośrodkach szkolenia lotniczego. Podręcznik został opracowany przy wykorzystaniu obowiązujących międzynarodowych wymagań, zgodnie z obowiązującymi sylabusami EASA „061.00.00.00 GENERAL NAVIGATION” oraz „062.00.00.00 RADIO NAVIGATION i bierze pod uwagę wymagania Rezolucji ICAO: A36-23/A37-11 Performance based navigation global goals, uwzględnione w „PBN Manual ICAO Doc. 9613”.

978-83-7880-935-7

Napisz pierwszą opinię o „SUWAKI NAWIGACYJNE W STANDARDOWYCH ZASTOSOWANIACH LOTNICZYCH I OPERACYJNYCH DZIAŁANIACH BEZZAŁOGOWYCH SYSTEMÓW”