Promocja!

ENGLISH IN A CAR REPAIR WORKSHOP

Książka jest przeznaczona dla studentów wyższych uczelni, zarówno wydziałów samochodowych, jak i mechanicznych, mechatronicznych oraz elektronicznych. Może być też przydatna słuchaczom specjalistycznych kursów językowych i zawodowych, nauczycielom i lektorom języków obcych, tłumaczom technicznym oraz pracownikom międzynarodowych firm, posługującym się w swojej pracy językiem angielskim. Stanowi cenną pomoc w nauce i pracy dla wszystkich osób związanych hobbystycznie lub zawodowo z motoryzacją i pragnących doskonalić swoje umiejętności językowe lub korzystać z zagranicznych źródeł i materiałów…

Original price was: 57.75zł.Current price is: 49.90zł.

Na stanie

Książka jest przeznaczona dla studentów wyższych uczelni, zarówno wydziałów samochodowych, jak i mechanicznych, mechatronicznych oraz elektronicznych. Może być też przydatna słuchaczom specjalistycznych kursów językowych i zawodowych, nauczycielom i lektorom języków obcych, tłumaczom technicznym oraz pracownikom międzynarodowych firm, posługującym się w swojej pracy językiem angielskim. Stanowi cenną pomoc w nauce i pracy dla wszystkich osób związanych hobbystycznie lub zawodowo z motoryzacją i pragnących doskonalić swoje umiejętności językowe lub korzystać z zagranicznych źródeł i materiałów.

Książka Blanki Myszkowskiej pt. „English in a Car Repair Workshop” jest pierwszym wydanym w Polsce ukierunkowanym zawodowo podręcznikiem języka angielskiego używanego w branży samochodowej. Zawiera teksty, ilustracje z objaśnieniami oraz dialogi oparte na autentycznych materiałach i rozmowach.
W podręczniku podano informacje dotyczące budowy i działania współczesnych pojazdów samochodowych, ich wyposażenia oraz użytkowania, obsługi i naprawy, w tym także podstaw elektrotechniki i elektroniki. Uwzględniono w nim zarówno brytyjską, jak i amerykańską odmianę języka angielskiego, zwracając uwagę na najistotniejsze różnice między nimi. Główny nacisk położono na kształcenie umiejętności interpretacji tekstów technicznych oraz kompetencji komunikacyjnych.
Do książki dołączono dwie płyty CD zawierające m.in. rozmowy klientów z pracownikami warsztatów samochodowych. Dialogi te, nagrane przez native speakerów, stanowią cenną pomoc dydaktyczną w nauczaniu angielskiej wymowy.
W każdym podrozdziale podręcznika występuje wiele ćwiczeń aktywizujących i motywujących do samodzielnej nauki. Ugruntowaniu zdobytej wiedzy służą testy zamieszczone na końcu każdego rozdziału. Dołączony do książki klucz z rozwiązaniami wszystkich ćwiczeń umożliwia samodzielne sprawdzenie osiągnięć.

Autor

ISBN

978-83-206-1850-1

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ENGLISH IN A CAR REPAIR WORKSHOP”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *