FIZYKA CZ.2 WZORY I PRAWA

Nowe wydanie 2005 r. poszerzone. Skrypt ten jest zbiorem najczęściej używanych wzorów dotyczących termodynamiki, elektryczności i magnetyzmu oraz optyki. Jest przeznaczony dla…

26.00

Na stanie

Nowe wydanie 2005 r. poszerzone. Skrypt ten jest zbiorem najczęściej używanych wzorów dotyczących termodynamiki, elektryczności i magnetyzmu oraz optyki. Jest przeznaczony dla studentów mających zajęcia z fizyki na pierwszym lub drugim roku studiów.
Najważniejsze wzory zapisano w podwójnych ramkach w możliwie jak najbardziej przejrzystej postaci przy użyciu standardowych oznaczeń, tak aby ułatwić wyszukanie, przypomnienie i zapamiętanie odpowiedniej zależności. Lepszemu zrozumieniu poszczególnych zależności służy towarzyszący każdemu wzorowi opis występujących w nim wielkości, a także znajdujące się na stronach parzystych komentarze i objaśnienia.
Będzie on pomocny w przygotowaniu się do wszelkiego typu zajęć, a więc wykładów (szybkie i skuteczne przygotowanie się do egzaminu lub kolokwium zaliczeniowego), ćwiczeń (nieoceniona pomoc przy rozwiązywaniu zadań), a także seminarium czy laboratorium (lepsze zrozumienie niektórych zagadnień).

Autor

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FIZYKA CZ.2 WZORY I PRAWA”