INSTALACJA ELEKTRYCZNA W SYSTEMIE KNX/EIB

Od Wydawcy:

10.80

Na stanie

Od Wydawcy:

Współczesne budynki mają gwarantować ich użytkownikom odpowiednie i efek­tywne środowisko pracy lub odpoczynku. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu nowo­czesnych zintegrowanych i zautomatyzowanych systemów instalacji znajdujących się w budynku, w tym instalacji elektrycznej. Stanowi to zupełnie nowe zadanie i nowe podejście dla projektowania i wykonawstwa instalacji w oparciu o stosowanie tech­nik informatycznych. Instalacje takie nazywane są często „inteligentnymi"ponieważ w sposób automatyczny przystosowują parametry techniczne obiektu do wymagań otoczenia lub założonego programu pracy.
Dziesiąty zeszyt Podręcznika INPE dla Elektryków jest poświęcony zagadnieniu „ inteligentnych" instalacji elektrycznych w systemie KNX/EIB. System magistralny KNX/EIB jest jednym z systemów sterowania instalacją elektryczna i innymi instala­cjami, ale z punktu widzenia instalacji elektrycznej jest jej integralną częścią stano­wiącą elektrycznie połączone elementy pomiędzy złączem budynku a odbiornikami.
Zeszyt został opracowany przez wybitnych znawców przedmiotu i jest adresowany do projektantów i wykonawców zajmujących się nowoczesnymi instalacjami w oparciu o stosowanie nowych technologii.
Na końcu zeszytu podano adresy autorów i recenzenta, aby umożliwić czytelnikom bezpośredni z nimi kontakt w przypadku ewentualnych zapytań i uwag.

Autor

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „INSTALACJA ELEKTRYCZNA W SYSTEMIE KNX/EIB”