Promocja!

MATMA DLA LOOZAKÓW CZYLI JAK ZDAĆ MATURĘ NA MINIMUM 30%

Original price was: 79.00zł.Current price is: 69.90zł.

Na stanie

Opis

Nie każdy musi być orłem z matematyki. Wielu z nas jest mistrzem w innych dziedzinach i jest to całkowicie normalne. Jednak maturę wypadałoby zdać, tylko pytanie brzmi jak? Odpowiedzią są treści zawarte w książce, którą trzymasz w ręce „Matma dla Loozaków, czyli jak zdać Maturę na minimum 30%”.

Nie trzeba siedzieć po nocach żeby zdać maturę. Lepiej jest zrozumieć i wypracować pewne schematy, dzięki którym da się rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania. Zagadnienia te, są rdzeniem tej książki, obejmującej cały zakres matematyki, obowiązujący na maturze. Bogactwo przykładów, ćwiczeń oraz zadań pomoże opanować i zrozumieć wszystkie niezbędne treści i nauczy Cię prostych rozwiązań. Cenną wartością dodaną do książki są quizy online, dostępne w łatwy sposób dzięki linkom zapisanych w postaci kodów QR.

Autorką książki jest nauczycielka matematyki, Oliwia Ibrom, która skończyła studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i obecnie jest nauczycielką, pracującą w swoim wymarzonym zawodzie w Zespole Szkół Nr 1 w Piekarach Śląskich.

Autor

ISBN

978-83-65645-74-6

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MATMA DLA LOOZAKÓW CZYLI JAK ZDAĆ MATURĘ NA MINIMUM 30%”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *