ANALIZA MATEMATYCZNA 1 KOLOKWIA I EGZAMINY

,

Niniejsze opracowanie jest trzecią częścią zestawu podręczników do Analizy matematycznej 1. Pozostałymi częściami tego zestawu są „Definicje, twierdzenia, wzory” oraz zbiór „Przykłady i zadania”. Książka zawiera…

30.00

Na stanie

Niniejsze opracowanie jest trzecią częścią zestawu podręczników do Analizy matematycznej 1. Pozostałymi częściami tego zestawu są „Definicje, twierdzenia, wzory” oraz zbiór „Przykłady i zadania”. Książka zawiera zestawy zadań, które w ubiegłych latach studenci Politechniki Wrocławskiej rozwiązywali na kolokwiach i egzaminach z Analizy matematycznej 1. Zadania te obejmują rachunek różniczkowy i całkowy funkcji jednej zmiennej wraz z zastosowaniami w fizyce i technice. Do wszystkich zestawów kolokwialnych oraz do zestawów egzaminacyjnych o numerach nieparzystych podane są odpowiedzi. Zbiór zawiera także komplet zestawów zadań z egzaminów na ocenę celującą.
Opracowanie to pozwala studentom zapoznać się z rodzajami oraz stopniem trudności zadań kolokwialnych i egzaminacyjnych. Jest to jednocześnie dodatkowy materiał do samodzielnej nauki. Zestawy zadań z tego zbioru mogą być wykorzystywane przez wykładowców oraz prowadzących ćwiczenia na kolokwiach i egzaminach.
Do tego wydania podręcznika dodano kolejny zestaw zadań z egzaminu na ocenę celującą wraz z odpowiedziami. Ponadto poprawiono zauważone błędy i usterki.

Autor

,

ISBN

978-83-62780-80-8

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ANALIZA MATEMATYCZNA 1 KOLOKWIA I EGZAMINY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *