Promocja!

METODY. 5 METOD ROZWIJANIA ODWAGI KREATYWNOŚCI I SIŁY WOLI

Original price was: 49.90zł.Current price is: 44.91zł.

Na stanie

 

Ludzie nie wykorzystują własnego potencjału do rozwiązywania problemów. Zwykle chcą się ich tylko pozbyć. Zamiast działać, poprzestają na szukaniu źródeł swoich kłopotów w przeszłości, ale tego rodzaju wyjaśnienia nie przynoszą pomyślnego rezultatu. Mało kto traktuje problemy i niedoskonałości jak okazje do wkroczenia na drogę do sukcesu. Wystarczy sięgnąć do swojego ukrytego potencjału za pomocą kilku potężnych i prostych metod.

Ta bestsellerowa książka opisuje pięć wyjątkowych sposobów przekształcania problemów w okazje do czynienia śmiałych zmian w swoim życiu. Dowiesz się, jak wykorzystywać przeciwności do obudzenia w sobie odwagi, przyjęcia dyscypliny i pogłębienia własnej kreatywności. Dzięki praktykowaniu przedstawionych tu metod szybko odczujesz ulgę w zmaganiu się z uporczywymi problemami, od razu odzyskasz kontrolę nad życiem i nadzieję. Nauczysz się kontrolować gniew, lepiej wyrażać siebie i skutecznie walczyć z lękami. Skorzystaj ze wskazówek zawartych w książce, a Twoje życie stanie się wyjątkowe ― oparte na doświadczaniu prawdziwego szczęścia i rozumieniu ludzkiego ducha.Działanie tych metod polega na daniu Ci dostępu do najlepszej i najsilniejszej wersji siebie.

Kathy Freston, autorka książki Quantum Wellness

Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.

Honore de Balzac

W miarę upływu czasu obserwowałem, co działo się z pacjentami, którzy z moich metod korzystali regularnie. Tak jak miałem nadzieję, byli już w stanie kontrolować swoje objawy: panikę, negatywne nastawienie, unikanie odpowiedzialności. Zaczęli rozwijać w sobie nowe zdolności. Byli w stanie wyrażać siebie z większą pewnością. Ich kreatywność przekraczała dotychczasowe poziomy. Niespodziewanie stawali się liderami. Zaczynali mieć wpływ na otaczający ich świat – często po raz pierwszy w życiu.

 

SPIS TREŚCI

ROZDZIAŁ 1. Objawienie nowej drogi

ROZDZIAŁ 2. Odwrócenie pragnienia

ROZDZIAŁ 3. Aktywna miłość

ROZDZIAŁ 4. Wewnętrzny autorytet

ROZDZIAŁ 5. Wezbranie wdzięczności

ROZDZIAŁ 6. Poczucie zagrożenia

ROZDZIAŁ 7. Wiara w siły wyższe

ROZDZIAŁ 8. Owoce nowej wizji

PODZIĘKOWANIA

Autor

ISBN

978-83-289-0105-6

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „METODY. 5 METOD ROZWIJANIA ODWAGI KREATYWNOŚCI I SIŁY WOLI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *