PROJEKTOWANIE WIRTUALNE Z WYKORZYSTANIEM SYSTEMÓW CAD

, ,

Projektowanie wirtualne z wykorzystaniem systemów CAD

Nowak Michał
Ziętak Wojciech

Książka powstała na podstawie materiałów przygotowanych do wykładu Projektowanie wirtualne prowadzonego dla studentów Wydziału Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej, adresowanego do inżynierów mechaników.
Projektowanie wirtualne to szeroki i zróżnicowany obszar tematyczny, dlatego w publikacji zawarto wybrane elementy tego procesu. Choć dostępne są opracowania opisujące poszczególne etapy projektowania wirtualnego, to jednak prac na temat ich relacji i rozwiązywania problemów wynikających z ich specyfiki jest niewiele.

– Przedmowa 7
– Wstęp 9
– Rozdział 1. Historia powstania systemów CAD – czyli jak to się zaczęło 11
– Rozdział 2. Przegląd współczesnych systemów CAD – czyli rynek oprogramowania 17