EXCEL DLA STUDENTÓW WYDANIE 2023/24

Excel dla studentów 2023/2024

Książka przedstawia zasady pracy w arkuszu kalkulacyjnym Excel szerzej rozwijając te elementy, które znajdują zastosowanie w analizach matematycznych i inżynierskich. Książka przeznaczona jest zarówno dla osób rozpoczynających pracę w arkuszu, jak i dla tych, którzy znają zasady pracy, ale chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę.
Autor stawia na wiedzę praktyczną pokazując działanie arkusza na wielu przykładach. Służą temu zarówno ćwiczenia, które w sposób praktyczny ilustrują omawiane zagadnienia, jaki i większe zadania umieszczone w rozdziałach 2 i 3. Pokazują one, jak łączyć kilka funkcji podczas realizacji większego zadania.
To wydanie książki zostało rozszerzone i zawiera przykłady oparte ma wersji Microsoft Office z połowy 2023.

978-83-966055-1-1

Napisz pierwszą opinię o „EXCEL DLA STUDENTÓW WYDANIE 2023/24”