WZORCOWE PROGRAMY SZKOLEŃ W DZIEDZINIE BHP KSIĄŻKA Z PŁYTĄ CD

Wzorcowe programy szkoleń w dziedzinie BHP

Książka zawiera wzory programów szkoleń bhp (wstępne, okresowe) dla różnych grup pracowników: pracodawców, administracyjno-biurowych, robotników, służb bhp, inżynieryjno-technicznych.
Wzorcowe programy szkoleń opracowane zostały wg wymagań:

rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860);

rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 28 czerwca 2005 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 116, poz. 972);

rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 9 października 2007 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 196, poz.1420);

Programy te są niezbędne dla wykładowców i zawierają kompendium zagadnień, które wykładowcy winni jeszcze wzbogacić o aktualne przepisy i Polskie Normy w określonej tematyce.
Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca przykładowe wzorcowe programy szkoleń oraz akty prawne.
Działa z systemem operacyjnym: Windows XP, Vista, 7, 8

978-83-7394-544-9

Napisz pierwszą opinię o „WZORCOWE PROGRAMY SZKOLEŃ W DZIEDZINIE BHP KSIĄŻKA Z PŁYTĄ CD”