DIAGNOSTYKA MATERIAŁOWA CZ.2 ELEMENTÓW URZĄDZEŃ ENERGET.I PROGN.

Autorzy to znani w energetyce specjaliści, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami uzyskanymi w czasie długotrwałej pracy w Zakładach Pomiarowo-Badawczych Energetyki ENERGOPOMIAR Gliwice.

42.00

Na stanie

Autorzy to znani w energetyce specjaliści, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami uzyskanymi w czasie długotrwałej pracy w Zakładach Pomiarowo-Badawczych Energetyki ENERGOPOMIAR Gliwice. W swoim dorobku posiadają wiele prac badawczych i ekspertyz profilaktycznych i poawaryjnych wykonywanych dla elektrowni, a także szereg publikacji i referatów z tej dziedziny wygłaszanych na różnych sympozjach, seminariach i konferencjach.
Część druga to walczaki, komory i kolektory, rurociągi, elementy turbin, skraplacze turbinowe, kołpaki wirników turbinowych.
Książka przeznaczona jest dla służb diagnostycznych i remontowych oraz eksploatacji w elektrowniach i elektrociepłowniach. Dla specjalistów zajmujących się badaniami nieniszczącymi i niszczącymi szczególnie w energetyce zawodowej i przemysłowej. Dla pracowników zakładów remontowych energetyki oraz specjalistów zajmujących się kontrolą jakości. Opracowanie może być też pomocne dla inspektorów dozoru technicznego przy ustalaniu zakresu okresowych badań diagnostycznych z użytkownikiem urządzeń, jak również studentów wydziałów mechanicznych i mechaniczno–energetycznych zainteresowanych diagnostyką techniczną.

Autor

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DIAGNOSTYKA MATERIAŁOWA CZ.2 ELEMENTÓW URZĄDZEŃ ENERGET.I PROGN.”