PODRĘCZNIK OCENY JAKOŚCI WYKONANIA LEKKICH METALOWYCH OBUDÓW

Podręcznik oceny jakości wykonania lekkich metalowych obudów.

Publikacja pozwala na zapoznanie się ze sposobami określenia granicznych warunków, jakim powinna odpowiadać obudowa i elementy użyte do jej wykonania. Podręcznik składa się z dwóch części: pierwszej – dotyczącej jakości dostawy elementów oraz drugiej – zajmującej się jakością lekkiej obudowy po montażu…

61.50

Na stanie

Publikacja pozwala na zapoznanie się ze sposobami określenia granicznych warunków, jakim powinna odpowiadać obudowa i elementy użyte do jej wykonania. Podręcznik składa się z dwóch części: pierwszej – dotyczącej jakości dostawy elementów oraz drugiej – zajmującej się jakością lekkiej obudowy po montażu.
W I części znajdują się rozdziały dotyczące tolerancji wymiarowych elementów lekkiej obudowy opisujące wartości graniczne w sposób podobny do polskich aprobat technicznych dotyczących blach fałdowych i płyt warstwowych. Znaczny fragment I części publikacji stanowią rozdziały dotyczące zagadnień integralnie związanych z przemysłowym sposobem produkcji elementów obudów, które są bardzo rzadko poruszane w literaturze w Polsce m.in.: różnice kolorystyczne, wgłębienia, uszkodzenia spowodowane korozją i ich naprawa. Ponadto w tłumaczeniu pozostawiono rozdział dotyczący zagadnień logistyki.
W II części opracowania można znaleźć dane dotyczące tolerancji budowli według niemieckich przepisów, które w połączeniu z wartościami odnoszącymi się do elementów lekkiej obudowy określają możliwe odchyłki obudowy po montażu. W Polsce mamy inne unormowania, lecz podobne problemy z określeniem dopuszczalnych odchyłek wykonanych obudów.

Autor

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PODRĘCZNIK OCENY JAKOŚCI WYKONANIA LEKKICH METALOWYCH OBUDÓW”