PODSTAWY I TECHNOLOGIE UZDATNIANIA WODY T.I

Tom I został poświęcony szczegółowej prezentacji fizykochemicznych oraz procesowych podstaw operacji i procesów jednostkowych takich jak: wymiana gazów, koagulacja, flokulacja, flotacja, filtracja, sorpcja i utlenianie. Zawiera również szeroki opis metod membranowych, zjawisk infiltracyjnych oraz metod biologicznego uzdatniania wody. Prezentowane zagadnienie teoretyczne są poparte licznymi przykładami zastosowania w praktyce. Treści prezentowane w niniejszym tomie mogą być pomocne w rozwiązywaniu problemów projektowych i eksploatacyjnych oraz służyć pracownikom administracji i instytucji kontrolnych. Niniejsza pozycja może stanowić również cenne uzupełnienie bibliotek akademickich.

978-83-922194-2-2

Napisz pierwszą opinię o „PODSTAWY I TECHNOLOGIE UZDATNIANIA WODY T.I”