Promocja!

TRENER SKUTECZNY PROCEDURY DLA PROWADZĄCYCH SZKOLENIA ,

Trener skuteczny

Procedury dla prowadzących szkolenia

Andrzej Żelazny – dyrektor generalny Chevrolet Nordic Cluster:

To znakomita pozycja zarówno dla początkujących trenerów, jak i tych z bardzo dużym doświadczeniem. Książka w niezwykle interesujący i dogłębny sposób ukazuje całościowy przebieg procesu szkoleniowego: od pierwszego momentu spotkania, aż po uwagi uczestników na zakończenie sesji szkoleniowych. Z perspektywy mojej praktyki w kierowaniu przedsiębiorstwami gorąco polecam tę lekturę wszystkim szefom różnych szczebli zarządzania: od poziomu operacyjnego, po stanowiska strategiczne w każdej firmie. Styl naszego kierowania ludźmi oraz zespołami poprzez zlecanie projektów, spotkania indywidualne lub grupowe, sesje, burze mózgów czy warsztaty, może stać się dużo bogatszy i skuteczniejszy – wystarczy sięgnąć i wykorzystać choćby kilka wskazówek, które zawarte zostały w tym tekście.

978-83-7641-740-0

Napisz pierwszą opinię o „TRENER SKUTECZNY PROCEDURY DLA PROWADZĄCYCH SZKOLENIA”