WYTYCZNE DOBORU ŁĄCZNIKÓW DO MONTAŻU STAL.BLACH PROFIL.DACHÓW

Wytyczne doboru łączników do montażu stalowych blach profilowych dachów i ścian.

Publikacja jest wynikiem współpracy czterech wiodących firm w Stowarzyszeniu, produkujących i dostarczających elementy mocujące…

49.20

Na stanie

Wytyczne doboru łączników do montażu stalowych blach profilowych dachów i ścian.

Publikacja jest wynikiem współpracy czterech wiodących firm w Stowarzyszeniu, produkujących i dostarczających elementy mocujące. Trwałość właściwości łączników ma istotny wpływ na pracę nie tylko obudowy, lecz w wielu przypadkach całego układu konstrukcyjnego i innych elementów budynku. Konkurujące ze sobą firmy: EJOT TM, ESSVE, KOELNER i SFS intec podjęły się trudnego zadania określenia minimalnych standardów, jakie powinny spełniać elementy złączne stosowane do montażu lekkich obudów z blach fałdowych.
Opracowanie to nie jest materiałem reklamowym, poradnikiem projektowym ani katalogiem konkretnych producentów czy dystrybutorów, lecz ma być pomocą dla osób zajmujących się projektowaniem, montażem czy odbiorami obudów z blach.
Publikacja zawiera przykłady podstawowych wymagań, wytycznych dla elementów mocujących stosowanych w lekkiej obudowie dachów i ścian przy montażu blach.

Autor

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WYTYCZNE DOBORU ŁĄCZNIKÓW DO MONTAŻU STAL.BLACH PROFIL.DACHÓW”