ASPEKTY PRAKTYCZNE ZASTOSOWAŃ POLA MAGN.ZAG.TOMOGRAFII I ENEFALOGRAFII

Praca dotyczy praktycznych zastosowań pola elektromagnetycznego w szeroko rozumianej diagnostyce obiektów materii ożywionej i nieożywionej. Niniejsza książka powstała…

36.75

Na stanie

Praca dotyczy praktycznych zastosowań pola elektromagnetycznego w szeroko rozumianej diagnostyce obiektów materii ożywionej i nieożywionej. Niniejsza książka powstała na bazie doświadczeń związanych z problemami tomografii impedancyjnej oraz encefalografii w bezinwazyjnych badaniach ośrodków przestrzennych. Prace powstawały przy realizacji grantów KBN oraz prac własnych lub prac związanych z profilem Mazowieckiego Centrum Doskonałości w grupie tomografii przy Instytucie Elektrotechniki.

Książka zawiera objaśnienia jak można przeprowadzić niektóre eksperymenty związane z bezinwazyjną diagnostyką, wykorzystując metody tomografii impedancyjnej i encefalografii. Głównym celem pracy jest zapoznanie czytelnika z opisywanymi metodami badawczymi oraz ukazanie praktycznych aspektów zastosowań i wykorzystywanie zdobytych doświadczeń w praktyce inżynierskiej. Celem praktycznych doświadczeń jest pogłębienie wiadomości teoretycznych z teorii pola, sprawdzenie ich w drodze eksperymentu, a także zapoznanie się z elementami, aparaturą i urządzeniami wykorzystywanymi w czasie doświadczeń. Program eksperymentów może być wykorzystany na Wydziałach Elektrycznych politechnik, ale może być również przydatny w nauczaniu studentów uczelni medycznych.

Autor

ISBN

978-83-89968-54-1

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ASPEKTY PRAKTYCZNE ZASTOSOWAŃ POLA MAGN.ZAG.TOMOGRAFII I ENEFALOGRAFII”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *